Reference

Zobrazit pouze:   Osobní reference   Firemní reference

Zuzana, provozní ředitelka

 

Ve svém pracovním životě jsem měla v ruce mnoho životopisů a teď jsem byla v situaci, kdy jsem potřebovala připravit jeden pro sebe. Velice mi záleželo, aby mě vystihoval pravdivě, stručně a zajímavě pro potenciálního zaměstnavatele.
Obrátila jsem se na Terku s prosbou o pomoc. Terka je skutečná profesionálka, která mi pomocí trefných otázek pomohla uvědomit si své profesní zkušenosti i slabé a silné stránky.
Je to úžasně empatický a přímý člověk, který Vás vyslechne a pochopí a zároveň se nebojí reálně pojmenovat skutečnosti.
Ještě jednou i touhle cestou děkuji za její pomoc. Všem, kteří si chtějí vyprofilovat svoje zkušenosti do profesionálního životopisu nebo potřebují pomoc se svým profesním zaměřením – neváhejte se na Terku obrátit!

Kristýna Fleischmannová, HR manager AAH Czech s.r.o.

 

S Terezou Valáškovou spolupracuji od roku 2014. Za tuto relativně krátkou dobu mám možnost ji hodnotit rovnou ze dvou pohledů.

Nejprve jsme se setkaly jako kolegyně ve společnosti, kde Tereza pracovala na pozici HRM v sales prostředí a já na stejné pozici, stejné společnosti v prostředí výrobním. Tereza spravovala kompletní agendu HR procesů v rámci prodejní jednotky.

Už v té době jsem oceňovala dovednosti Terezy v její skvělé verbální komunikaci a schopnosti odhalování potřebných kompetencí kandidátů a následně zaměstnanců společnosti.

Úplně první naše spolupráce se odehrála při organizaci AC pro kandidáta na manažerskou pozici do výrobního závodu v Ústí nad Labem. Tereza dokázala s přehledem ovládnout celý proces AC a zároveň podat profesionální zpětnou vazbu kandidátovi tak, aby přestože nebyl pro danou pozici vybrán odcházel s pocitem, že získal „něco“ pro sebe, bylo s ním jednáno profesionálně a společnost doporučí dál jako vhodného zaměstnavatele.

Ve chvíli kdy se Tereza rozhodla naplno věnovat rozvoji talentů a podpoře růstu jak jedinců, tak společností, jsem ji oslovila pro navázání další spolupráce.

Nyní je Tereza mým partnerem v rozvoji top managementu výrobní automotive společnosti, která aktuálně zaměstnává 1300 zaměstnanců. Pracujeme společně nejen na odhalení míst pro zlepšení v rámci schopností řízení lidských zdrojů, ale také provázanosti na všechny procesy ve společnosti.

Tereza dokáže aktivně naslouchat našim potřebám a zároveň i jasně vyjádřit své návrhy.

 

Adam, logistik

 

Terezu jsem objevil na Jobs.cz v sekci Inspirace a rady. Přečetl jsem si rozhovor s ní na téma 50+ a po krátkém váhání jsem jí oslovil.

Byl jsem v té době pod velkým tlakem a ve stavu na pokraji vyhoření. Nedokázal jsem se ve své situaci zorientovat a pak udělat první krok správným směrem.

Naše spolupráce pod jejím vedením byla od začátku velmi efektivní. Už jen samotná forma komunikace mi dodala potřebnou energii a optimismus. Nebylo tam žádné mávnutí kouzelného proutku, ale celkem dost trvdé a nepříjemné práce na mně samém.

V podstatě mě vlídně přinutila

  • změnit můj pohled na sebe i věci okolo mě
  • oddělit věci podstatné od nepodstatných
  • stanovit si reálné cíle a
  • udělat ty první kroky.

Nejdůležitější však bylo moje vědomí, že má o můj problém ZÁJEM až do jeho vyřešení. A protože už mám blíž k 60, celá její pomoc je pro mě v této době profesně i lidsky velmi důležitá.

Alvise Tazzer, Sales Development Manager, Venezia Special Food

 

Tereza is a skilled professional in HR Management field. I used her skills to improve my resume presentation and to find a new job. We worked together on this and I appreciated her dynamic and pro-active way of work. I was impressed by her capacity to analyze my career and provide the best solution to present it; she was curious and able to listen. She taught me a more efficient way to present myself following a successful ‚marketing strategy‘. She opened my mind on my competences and stimulated me to be more positive and self-confident. Her help to me was precious: she is simply brilliant! I am grateful to her.

Daniel Kohl, příjmový technik

 

Z práce a setkání z Terezou jsem získal: Životopis, který po společné úpravě zaujal více firem. Díky naší debatě jsem zjistil, jaká práce by mě bavila a jak a kde takovou práci hledat. Už neříkám, že vlastně nemám co nabídnout a že jsem obyčejný člověk. Naučil jsem se vyzdvihovat svoje vlastnosti (poctivost, dochvilnost) a až pak případně i nějakou praxi. Setkání a práce s Terezou mi dalo hodně, až to neumím vyjádřit – srovnal jsem si to všechno v hlavě.

Lucie Sedláčková, výkonná ředitelka personální agentury

 

S Terezou spolupracujeme v oblasti osobního rozvoje a dalšího vzdělávání manažerů našich klientů. Připravuje na míru Assessment centra a Development centra, nastavuje rozvojové plány manažerů a vše doplňuje koučinkem. Vážím si jejích znalostí v tomto oboru. Vždy je pro ni na prvním místě užitek pro daného jednotlivce a kvalitní zpětná vazba pro vedení společnosti. Tereza je profesionál, dokáže navodit fantastickou atmosféru, kde se každý cítí dobře a navíc je s ní legrace.