Pomohu vám s vaší kariérou

Pokud zvažujete změnu zaměstnání, je dobré začít u sebe. Zjistit, co vás baví, co vám jde, jaké činnosti vám přinášejí radost a pak se snažit maximum takových činností dělat v práci. Pracuji s potenciálem každého člověka. Využijte ten svůj na maximum!

S každým jednám naprosto individuálně a tak, aby nehledal jen práci, ale tu pravou a skvělou práci, která mu přinese radost a uspokojení.

Kontaktujte mne

S čím vám mohu pomoci?

Kariérní koučink

Probereme spolu, kde právě v kariéře jste, kam směřujete a čeho chcete změnou práce dosáhnout. Získáte konkrétní kroky k další realizaci.

Práce s vašimi talenty a silnými stránkami

Používám metodu testování Gallup Strengthfinder 2.0, s jejíž pomocí si zvědomíte, jaké jsou vaše silné stránky i ty slabé. Naučíte se ty silné ve svém životě využívat mnohem více, a ty slabé se naučíte obejít, nebo vykompenzovat. Každopádně pochopíte, že není nutné ty slabé stránky napravovat! Je to úleva.

Podpora při hledání práce

Pomohu vám vybrat správnou firmu a pozici tak, aby vás práce bavila. Zároveň vám pomohu uspět u výběrového řízení. Upravím váš životopis tak, aby byl profesionální, aby vás dokonale vystihoval, byl zajímavý a zajistil vám vysoké procento pozvání na pohovor.

Pohovor na zkoušku

Vyzkoušíte si se mnou, jaké to je, být na pohovoru ve firmě, kterou jste si vybrali, a dostanete zpětnou vazbu.

Pohovor „na zkoušku“ v cizím jazyce

Povedu s vámi pohovor v angličtině, španělštině, francouzštině nebo polštině a dostanete zpětnou vazbu.

Naučím vás vyjednat si mzdu

Naučte se techniky vyjednávání mzdy, které vám mohou příjem navýšit i dvojnásobně!

Nastartujte svou kariéru ještě dnes s kurzy, které z vás udělají hvězdu!

Jak napsat skvělý životopis

Zvyšte díky kurzu úspěšnost svého životopisu a získejte pozvání na pohovor!

Jak si najít skvělou práci

Kurz: Jak si najít skvělou práci – Vyhrajte výběrové řízení na svou novou, vysněnou, práci!

Jak uspět u pohovoru

Buďte díky kurzu na pohovor připravení lépe než ostatní a proplujte vítězně do dalších kol!

Řekli o mně

Alvise Tazzer, Sales Development Manager, Venezia Special Food

Tereza is a skilled professional in HR Management field. I used her skills to improve my resume presentation and to find a new job. We worked together on this and I appreciated her dynamic and pro-active way of work. I was impressed by her capacity to analyze my career and provide the best solution to present it; she was curious and able to listen. She taught me a more efficient way to present myself following a successful ‚marketing strategy‘. She opened my mind on my competences and stimulated me to be more positive and self-confident. Her help to me was precious: she is simply brilliant! I am grateful to her.

Daniel Kohl, příjmový technik

Z práce a setkání z Terezou jsem získal: Životopis, který po společné úpravě zaujal více firem. Díky naší debatě jsem zjistil, jaká práce by mě bavila a jak a kde takovou práci hledat. Už neříkám, že vlastně nemám co nabídnout a že jsem obyčejný člověk. Naučil jsem se vyzdvihovat svoje vlastnosti (poctivost, dochvilnost) a až pak případně i nějakou praxi. Setkání a práce s Terezou mi dalo hodně, až to neumím vyjádřit – srovnal jsem si to všechno v hlavě.