Pro firmy

Pomohu vám k rostoucímu businessu tím, že se zaměříte na to, aby se u vás zaměstnanci cítili dobře, rozvíjeli se a byli k vám loajální. Ušetříte tak náklady na nábor a můžete se věnovat tomu, v čem jste dobří.

Kontaktujte mne

Co ode mne můžete získat?

Zvýšení motivace a loajality zaměstnanců

Pomohu vám s: budováním týmů, procesem kariérního růstu ve firmě, procesem vzdělávání zaměstnanců, prací s klíčovými lidmi s potenciálem k růstu.

Nábor / Headhunting / Školení náboru

Vyhledám pro vás lidi, kteří vám chybí. Děláte si nábor sami? Naučím vás, jak vést efektivně pohovory a vybrat ty správné lidi do týmu.

Assessment centra, development centra

Otestování kandidátů při náboru nebo stávajících zaměstnanců, podrobná zpráva a doporučení dalšího rozvoje, následný coaching.

HR marketing

Poradím, jak se prezentovat jako zajímavý zaměstnavatel a to jak navenek, tak uvnitř firmy.

Coaching / Mentoring HR

Chcete své zaměstnance rozvíjet individuálně? Působím jako profesionální coach a mentor pro HR pozice.

Firemní a osobní prezentace na LinkedIn

Chcete-li se profesionálně prezentovat na LinkedIn – pomohu vám vytvořit firemní i osobní profily a naučím vás, jak z LinkedIn získat maximum.

Domluvte si se mnou osobní konzultaci

 

Řekli o mně

Lucie Sedláčková, výkonná ředitelka personální agentury

 S Terezou spolupracujeme v oblasti osobního rozvoje a dalšího vzdělávání manažerů našich klientů. Připravuje na míru Assessment centra a Development centra, nastavuje rozvojové plány manažerů a vše doplňuje koučinkem. Vážím si jejích znalostí v tomto oboru. Vždy je pro ni na prvním místě užitek pro daného jednotlivce a kvalitní zpětná vazba pro vedení společnosti. Tereza je profesionál, dokáže navodit fantastickou atmosféru, kde se každý cítí dobře a navíc je s ní legrace.